
Уважаеми ученици, родители и колеги,
Нашето училище е не просто образователна институция – то е среда, в която се изграждат личности, възпитават се християнски ценности и добродетели и се полагат основите на бъдещето. Тук всеки ученик има възможност да открие своя потенциал, да развие своите таланти и да изгради увереността, необходима за предизвикателствата на съвременния свят.
Вярвам, че с общи усилия ще продължим да развиваме училището като модерна, иновативна и вдъхновяваща среда за обучение и възпитание. Нека запазим духа на любознателност, взаимопомощ и стремеж към добри дела.
С уважение,
Весела Димитрова